Pomożemy w Twoim biurze

Skontaktuj się
i poznaj szczegółową ofertę

O FIRMIE

Jako Zip Office Sp. z o.o. istniejemy na rynku od początku 2014 r. Nasza główna siedziba znajduje się na warszawskim Ursynowie, ale swoją działalnością obejmujemy obszar całego kraju.

Świadczone przez na usługi mają prowadzić do usprawnienia i zwiększenia efektywności pracy biurowej. Każde zamówienie, nawet najmniejsze, realizujemy z pełnym zaangażowaniem oraz nadzieją na dalszą współpracę. Naszym głównym celem jest budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientem. Staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, zgodnie ze spersonalizowanymi potrzebami Klientów. Każdego z kontrahentów traktujemy indywidualnie.

Głównym obszarem naszej działalności jest kompleksowe zaopatrzenie firm i instytucji publicznych w sprzęt IT, urządzenia drukujące i wielofunkcyjne, materiały eksploatacyjne oraz szeroko rozumiane artykuły biurowe. Jesteśmy Partnerem Biznesowym wiodących na rynku producentów, takich jak: HP, Samsung, Borther, Epson, Lenovo, Fellowes, Zebra, PRISM, OPUS.

Nasza filozofia

Rozumiemy, że ostatecznie najważniejsza jest zawsze satysfakcja klienta końcowego z zakupionego towaru bez względu na to, czy będzie to najtańszy towar czy też ekskluzywne urządzenie wielofunkcyjne.

Pomagamy naszym klientom w pełni rozwinąć swój potencjał i wcielić w życie nowe koncepcje biznesowe.Jesteśmy oddanym partnerem biznesowym - priorytetem dla nas jest przynoszenie korzyści naszym klientom.

Naszym celem jest budowanie długofalowych relacji biznesowych, na których nasi klienci mogą polegać.


Jesteśmy partnerem biznesowym: